آگاهانه زندگی کنید

تاریخ:دوشنبه 13 آبان 1392-09:17 ب.ظ

 

حالا هیچ کس نمی داند چگونه یک دوست شود، باید یاد گرفته شود.دیر یا زود دانشگاههایی برای دوستی وجود خواهد داشت، دوره های آموزشی، حتی از طریق پست، می توانید درس ها را یاد بگیرید و اعمال كنید. و
مشکل این است که اگر موفق شوید سپس برای همیشه از دست داده میشوید، چرا که واقعیت هرگز برایتان اتفاق نمی افتد، درب کاملا بسته شده است. هنگامی که در چیزی کارآمد می شوید، ذهن مانع میشود. ذهن می گوید: این میانبر است، و آن را خیلی خوب بلدم، پس چرا مسیر دیگری را انتخاب کنم؟
ذهن همیشه در این راه، مقاومت میكند. به همین دلیل است که افراد باهوش هرگز قادر به دوست داشتن نیستند. آنها به قدری با هوشند كه شروع به دستکاری میكنند. آنها نخواهند گفت چه چیزی در قلبشان است، درخواست هایشان را می گویند. آنها به اشخاص دیگر نگاه میکنند و آنچه را كه می خواهند میگویند. قلبشان را نمی گویند، فقط شرایطی را ایجاد میكنند که در آن دیگرا...ن فریب داده شوند.

شوهران، همسران را فریب میدهند، همسران ،شوهران را. دوستان، دوستان را فریب میدهند .... سراسر جهان تبدیل به جمعیتی از دشمنان شده است. تنها دو نوع دشمن وجود دارد:کسانی که قادر به فریب نبوده اید و کسانی که قادر به فریب بوده اید. این تنها تفاوتش است. پس چگونه می توانید در زندگی تان مسرور باشید؟

پس این یک فرایند یادگیری نیست. اصالت نمی تواند از راه تحصیل بیاید،اصالت از راه آگاهی می آید- مگر آگاه باشید، مگر در مسیر آگاهی زندگی کنید.تفاوتش را ببینید : زندگی كردن آگاهانه به معنی زندگی كردن آشکاراست، نه پنهان کردن، نه بازی كردن بازی ها. هوشیار بودن به معنی آسیب پذیر بودنست، و هر آنچه که اتفاق افتد، . قبولش كنید، اما هرگز سازش نكنید، هرگز چیزی را با دادن آگاهی خریداری نكنید. حتی اگر به این معنی باشد که کاملا تنها بمانید، تنها بودن را بپذیرید، اما آگاهانه هوشیار خواهید بود، آگاه هستید. فقط با این هوشیاری دین واقعی شروع به رخ دادن میكند

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic