در خواست

تاریخ:پنجشنبه 15 آبان 1393-11:35 ب.ظ

با درود بر همه دوستان گرامی 
باعث خرسندی است که بازدیدکنندگان عزیز ضمن خواندن مطالب این وبلاگ ما را از نظرات خوب خود بهرمند سازند  نظرات شما سروران گرامی باعث ایجاد انگیزه و رغبت در این حقیر  می شود   از توجه شما قدر دانی می کنم (حسین یگانه)داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جور دیگر باید دید

تاریخ:پنجشنبه 15 آبان 1393-11:34 ب.ظ

برای ساختن چرخ محورها را به هم وصل میکنیم اما این فضای تهی میان چرخ است که باعث چرخش می‌شود! از گل کوزه میسازیم اما این تهی درون کوزه است که آب را در خود جای میدهد! از چوب خانه میسازیم اما این فضای خالی خانه است که برای زندگی سودمند است! ما شدیدا مشغول 'هستی' هستیم در حالی که این'نیستی' است که به کار می‌آید!

انسان می تواند به دو گونه زندگی کند. می تواند نوعی از زندگی را در پیش بگیرد که از تمام جهات بسته است. یعنی زندگی محصور و محفوظ
اینکه چرا میلیونها نفر از مردم این نوع زندگی را برمیگزینند، دلایلی دارد.. این نوع زندگی، امن و امان و راحت و آسوده است. اما این گروه از مردم چیزهای بسیار با ارزشی را بجای آن از دست می دهند.
ماجراجویی زندگی را از دست می دهند، نور را از دست می دهند، آنان در حقیقت همه چیز را از دست می دهند و تنها چیزی که به دست می آورند، مرگی راحت است. زندگی آنان، زندگی گورستانی است. در گورستان خطری وجود ندارد، مردگان دوباره نمی میرند. گورستان امن ترین مکانهاست، اما با وجود امن بودن، تو زندگی را از دست داده ای.
به خدایی رسیدن تنها زمانی ممکن می شود، که تو نوع دوم زندگی را بر گزینی. نوع اول، زندگی بسته است و آن گزینش میلیونها نفر است. به این دلیل است که آنها در گورستانها راه می روند، زندگانی هستند که از زنده بوده فقط حس حیوانی آن را دارند. فقط ادامه حیات می دهند، روح ندارند. اگر تو راه زندگی را پرخطر در پیش بگیری، آنگاه برای نخستین بار براستی زندگی می کنی و در خطر زیستن، همان الهی زیستن است.
مسیح در خطر زیست، بودا در خطر زیست، سقراط در خطر زیست، منصور حلاج در خطر زیست. اما آنان کسانی بودند که به مرتفع ترین قله فرد بودن رسیدند. آنان قله اورست خودآگاهی را فتح کردند
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نفرت می تواند مثبت باشد

تاریخ:پنجشنبه 15 آبان 1393-11:32 ب.ظ

نفرت ، هرگز عشق را نابود نمی کند ، بلکە آن را قوام می دهد . چطور ممکن است کە شب ، روز را نابود کند؟ چطور ممکن است کە درە ، قلە را نابود کند ؟ نفرت و عشق ، دو روی یک سکە هستند . در درون خودت جنگ بر پا نکن . بگذار نفرت وجود داشتە باشد . نفرت هم زیبایی خودش را دارد . اگر درە نباشد ، قلە هیچ شکوهی ندارد . قلە و درە با هم با شکوهند . زندگی را مانند یک دوئیت نبین . فکر نکن کە زندگی مجموعە ای از تضاد هاست . زندگی متضاد نیست . این را بە طور قطع و یقین می گویم . بر اساس تجربە ام می گویم . هیچ تضادی در زندگی وجود ندارد . بگذار عشق و نفرت با هم وجود داشتە باشند . هر دو را زندگی کن . هر دو را بپذیر . تنها کسی بە طور واقعی می تواند عشق بورزد ، کە توانایی نفرت ورزیدن را هم داشتە باشد . در زندگی هیچ جنگی نیست . جنگ از تربیت و آموزش می آید ، از ذهن می آید . همە می گویند : عاشق باش !.. نفرت نورز !... اما بدون نفرت ، چطور می توان عشق ورزید ؟ .. امکان پذیر نیست . مسیح می گوید : بە دشمنانت هم عشق بورز !...و حالا من بە تو می گویم : بە دوستانت هم نفرت بورز !...اینطور بهتر است . کامل تر است . سخنان مسیح زیبا اما نا کامل بود . او می گوید بە دشمنانت عشق بورز !...چون آدم در حالت معمول بە دشمنش نفرت می ورزد و او می گوید بە آنها هم عشق بورز . اما این سخن نا کامل است . آن روی سکە اش نیست . برای کامل کردنش من بە تو می گویم : بە دوستانت هم نفرت بورز و اصلا نترس !.. کم کم خواهی فهمید کە اصلا تفاوتی ما بین دوست و دشمن نیست . چون تو بە دوستت نفرت و عشق می ورزی و در همان حال بە دشمنت هم عشق می ورزی و نفرت . تفاوت و دوئیت رخت بر می بندد و تو خود و جهان را بە صورت یک کل واحد می بینی . از درە های وجودت نترس !.. آن درە ها ، قلە را با شکوه می کنند . نفرت ، درەی وجود توست...
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

یک نکته یک درس

تاریخ:پنجشنبه 15 آبان 1393-11:25 ب.ظ

گاندی خطاب به معشوقه اش :

خوبِ من ، هنر در فاصله هاست .زیاد نزدیک به هم می سوزیم و زیاد دور از هم یخ می زنیم .تو ، نباید آنکسی باشی که من میخواهم ، و من نباید آنکسی باشم که تو میخواهی .کسی که تو از من می خواهی بسازی یا کمبودهایت هستند یا آرزوهایت .من باید بهترین خودم باشم برای تو و تو باید بهترین خودت باشی و بشوی برای من ..خوب ِ من ، هنرِ عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها .

زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگ‌هایش جور نیست ،همه سازهایش کوک نیست ،باید یاد گرفت با هر سازش رقصید ،حتی با ناکوک ترین ناکوکش،اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن،حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند ،به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت،میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی،به زمستانی که رفت ،بهاری که دارد تمام می شود کم کم،ریز ریز،آرام آرام،نم نمک...زندگی به همین آسانی می گذرد.

ابرهای آسمان زندگی گاهی می بارد گاهی هم صاف است،

بدون ابر بدون بارندگی....

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نکته

تاریخ:پنجشنبه 15 آبان 1393-11:18 ب.ظ

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد

و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد

دفتر قلب مرا وا کن و نامی بنویس

سند عشق به امضا شدنش می ارزد

گرچه من تجربه ای از نرسیدن هایم

کوشش رود به دریا شدنش می ارزد
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سوایق داریوش صمیمی و مدال ها ومقام های ورزشکارن

تاریخ:چهارشنبه 14 آبان 1393-09:32 ق.ظ

 

ضمن تشکر از بازدیدکنندگان عزیز ،درقسمت نظرات سوالاتی پیرامون مدال ها و سوایق ورزشکاران مطرح شده بود که به شرح ذیل تقدیم بازدیدکنندگان محترم می رسانیم.

سوایق داریوش صمیمی سرپرست هیئت دو و میدانی استان

مدرک مربیگری سطح 1 بین المللی

مربی تیم ملی در مسابقات جوانان آسیا ،ماکائو

مربی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا، کوبه ژاپن

مربی تیم ملی در مسابقات غرب آسیا، امارات متحده

مربی تیم جانبازان و معلولین اصفهان در سال 1390

مربیگری درجه 1 فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران

مدرس دو ومیدانی دانشگاه پیام نور

مربی دو ومیدانی دانشگاه پیام نور استان

مدرس کلاس های مربیگری و داوری فدراسیون دو و میدانی

********************

ورزشکاران و مقام ها

اسامی زیر دارای مدالهای طلا و نقره و برنز کشور در ماده های پرتاب دیسک ،پرتاب وزنه ،پرتاب نیزه ،پرتاب چکش ،پرش ارتفاع ،ده گانه و هفت گانه میباشند .

عباس صمیمی

محمد صمیمی

محمود صمیمی  

رضا صمیمی

شهاب صمیمی

ابراهیم یونسی 

محمد نجفی 

مهدی امینی 

داود ملک پور

مجید ملکپور

رسول داوری 

مجتبی داوری

ایمان داوری 

دانیال صفی 

اسماعیل صمیمی

مهدی جمشیدی 

علی حکمی 

علی صمیمی فرد

 

سجاد جعفری 

علی جعفری

 

ابوالقاسم حکمی

اکبر رحیمیان

محمد شیریان مقام چهارم آسیا

علی شیریان مقام چهارم آسیا

رضا شیریان مقام دوم دانش آموزان جهان

محمود حمزه پور عضو تیم ملی در مسابقات آسیائی اندونزی

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات